Młodzi studenci, członkowie Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich starają się, zapoczątkować pewną (miejmy nadzieję) tradycję. Po raz drugi już bowiem powierzona została im organizacja wydarzenia, będącego częścią Gdańskich Dni Elektryki Młodych, a mianowicie: Konkursu Robotów SK SEP PG

Gdzie: Gdańsku przy ul. Rajskiej 6 ( Budynek NOT-u)

Kiedy: 18.10.2013r. Start zawodów o godzinie 9:30.

UWAGA! ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

Będą to zmagania organizowane przez studentów- dla studentów, ale nie tylko, ponieważ organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich pełnoletnich pasjonatów robotyki.

Głównym celem konkursu jest stworzenie wspaniałej atmosfery, umożliwienie integracji środowiska robotyków oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Wszystko to cementować ma niezwykle interesująca, ale i budująca rywalizacja.

A rywalizować niewątpliwie będzie o co. Dla 3 najlepszych drużyn w każdej z dwóch odrębnych kategorii przygotowano atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaznaczyć że ich łączna wartość wynosić będzie aż 1800 zł! Nikt nie odejdzie jednak z pustymi rękami, bowiem dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz skromne upominki.

FORMA KONKURSU
Uczestnicy będą mogli wystąpić w dwóch odrębnych konkurencjach:
-MiniSumo,
-LineFollower.

Do udziału zgłaszać można się indywidualnie lub w drużynach składających się z maksymalnie 3 osób.

Rejestracja uczestników odbywa się na stronie internetowej pod adresem:
http://www.pg.sep.gda.pl/konkurs-robotow-sk-sep/rejestracja-robotow

Zgłoszenia należy przesyłać do 14.10.2013r.
Ilość miejsc ograniczona!!!

Regulamin i zasady zawodów:
http://www.pg.sep.gda.pl/konkurs-robotow-sk-sep

Gdańskie Dni Elektryki 2013:
http://www.pg.sep.gda.pl/GDE

Już dziś serdecznie zapraszamy zarówno do wzięcia udziału w konkursie, jak również do przybycia na Gdańskie Dni Elektryki (17.10.2013r) i Gdańskie Dni Elektryki Młodych (18.10.2013r).